Oklejania pojazdów

Nasza firma wychodzi z propozycją na profesjonalne usługi oklejania pojazdów. Reklama na samochodzie to w dzisiejszych czasach jeden z najpopularniejszych nośników reklamy.

   Powrót

Oklejania pojazdów


Oferujemy usługi kompleksowe, rozpoczynając od zaprojektowania reklamy po wydruk na odpowiedniej folii i oklejenie pojazdu. Uwzględniamy przy tym indywidualne sugestie i potrzeby klientów. Oklejanie pojazdów jest prowadzone m.in na terenie Tarnowa, Tuchowa a nawet Krakowa. Odległość nie jest dla nas problemem.

Głównie specjalizujemy sie w oklejaniu samochodów dostawczych i ciężarowych, lecz zdarząją się także autobusy. Dzięki swojej mobilności, reklama na samochodzie jest jedną z najbardziej efektywnych form promocji swojej marki. Jest to metoda pozwalająca na dotarcie do szerszego grona nowych potencjalnych klientów. Chętnie pomożemy w stworzeniu odpowiedniej reklamy w zależności od pomysłu i wysokości budżetu klienta. Grafikę reklamowa wykonujemy różnymi metodami, reklamę można umieścić na całości auta lub na wybranych elementach karoserii.

Oklejanie aut


Stosujemy wydruki solwentowe, ciecie ploterowe lub technikę mieszaną. Wydruki solwentowe zabezpieczamy laminatem stałym, wylewanym, co gwarantuje długą żywotność reklamy i niezmienny wygląd przez długie lata.